Web Analytics

Genta poston foto me vajzën e saj, e vogla qenka kopja e nënës

Botuar nga: InfoKosova

Genta Ismajli, vazhdon të jetë një personazh shumë i komentuar i momentit.

Ajo ka kohë që nuk ka sjellë këtë këngë të re, pasi iu ka përkushtuar rritjes së binjakëve të saj.

Këngëtarja së fundi ka sjellur një imazh tejet të ëmbël me vajzën e saj binjake.

Sic mund ta shihni më poshtë Genta ka ndrruar stil të flokëve duke i prer ato dhe po i shkojnë shumë por edhe vajza i paska ngjar shum asaj./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të FUNDIT