Web Analytics
BallinaSHOWBIZGenta sjellë videon më të ëmbël me djalin, kaq nënë e kujdesshme...

Genta sjellë videon më të ëmbël me djalin, kaq nënë e kujdesshme është

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të komentuara.

Qysh në fillimet e karrieres ajo njihet për këngët e vallëzimet mahnitëse që bënte.

Por tani ajo ka lënë pak anash muziken duke iu përkushtuar rritjes së binjakëve.

Së fundmi publikoi një video me djalin dhe duken kaq bukur./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit