Web Analytics

Getinjo heq mjekrrën dhe nuk njihet

Reperi ka bërë një ndryshim në dukje.

Geti ka postuar një fotografi, në storien e tij në Instagram, me ç’rast ka prezantuar ndryshimin, shkruan “Kosovarja”.

Ish-banori i “BBVK”, ka hequr mjekrrën dhe duket më ndryshe.

Mendoni edhe ju?/Kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika