Web Analytics

Getinjo, Mozik dhe luksi i tyre! Blejnë tjetër makinë super luksoze!

Ata nuk ka dyshim se janë vëllezërit më të komentuar në showbizin shqiptar.

Bëhet fjalë për Getinjon e Mozzik, të cilët fliten për çdo veprim e lëvizje të tyre.

Ndonëse kanë bërë karrierë të gjatë e përplot hite, ata tashmë falë kësaj, gëzojnë edhe një jetë luksoze.

Dyshja e famshme posedojnë një koleksion makinash, të cilat i kanë prezantuar shpesh përmes rrjeteve sociale.

Të njëjtit ndajnë çdo detaj me fansat dhe tashmë kjo pjesë është shumë e diskutueshme.

Autorët e hitit “El Chapo” njoftojnë së fundmi se kanë blerë një tjetër të re, Rolls Royce Culinan 2023.

“Edhe një tjetër”, ka qenë përshkrimi që Getinjo ia ka vënë postimit krah Mozzik, gjersa shfaqen në makinën e re, ku edhe nuk munguan pamjet e tjera mbresëlënëse. /Telegrafi/

Shiko foton:

Nga rubrika