Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Getinjo prezanton vajzën super bukuroshe, thotë se e do më se shumti në botë

Getinjo është një ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vendin tonë.

Ai u bë akoma më i përfolur pas hyrjes në Big Brother VIP Kosova.

Getinjo është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E përmes fotografisë së fundit, ai ka treguar se mbesa e tij Hana është vajza që ai e do më së shumti./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit