Web Analytics

Gëzimja mundohet ta bëj vetë frizuren por këtë herë i’a huq keq

Gezime Hamzaj u be e njohur per publikun si reja e kengetares se njohur Remzie Osmani.

Ajo ka treguar gjithmone raportin e mire qe ka me vjehrren ku nuk nguron edhe te sjell foto me te.

Ajo eshte shume aktive edhe ne rrjete sociale ku publikon foto te ndryshme nga jeta e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se i ka lidhur flokët vet dhe nuk po duket aq bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika