Web Analytics

Etiketim: Gëzime Hamzaj

Gëzimja sjell foton e ëmbël me vajzën, kaq njejtë duken

Gëzime Hamzaj u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani.Tashmë ajo ka mbledhur ndjekst të shumta në rrjetet sociale që...

Gëzimja bëhet gati për dasmën, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

Gëzime Hamzaj, është njëra nga emrat më të përfolur në show-bizzin kosovar.Që kur ajo u bë pjesë e familjes së njohur të këngëtares, Remzie...

Gëzimja është dobësuar kaq shumë, kështu po duket trupi i saj...

Gëzime Hamzaj, është njëra nga personazhet më të lakuar në mediat rozë.Ndonëse, nuk është e angazhuar në ndonjë profesion të caktuar, ajo mundohet të...

Reja e Remzie Osmanit shkëlqen në dasmë – fustani, flokët dhe...

Veç ka ardhur koha e dasmave dhe ahengjeve dhe femrat janë ato që preokupohen më tepër për dukjen e jashtme.Edhe reja e këngëtares Remzie...

As vjehrra e saj Remzia nuk i rezistojë kësaj pamje, Gëzimja...

Gëzime Hamzaj, është njëra nga personazhet më të lakuar në mediat rozë.Ndonëse, nuk është e angazhuar në ndonjë profesion të caktuar, ajo mundohet të...

Gëzimja ndan momentin më të mirë me vjehrrën dhe nënën

Gëzimje Hamzaj tashmë është një ndër emrat që qëndron në krye të medieve rozë.Ajo me postimet e shumta më rrjete sociale, mundohet që të...

Gëzimja ia huq në veshje, me këtë fustan shkon në Milano

Gëzime Hamzaj, është njëra nga personazhet më të përfolura.Ajo merr vemendje dhe komentohet ne secilen paraqitje te saj.Së fundmi së bashku me bashkëshortin e...

Kështu vozitë Gëzimja, reja e Remzie Osmanit

Gëzimja, është një nga rejat e famshme në vend, por që nuk ka aktivitet të madh në rrjete sociale.Bukuroshja është nënë e një vajze,...

Gëzimja në këtë mënyrë e kalon vikendin

Gëzimja në shumë aspekte merr vëmendje me pozat që publikon.Duke qenë aktive në shumë aspekte, ajo shumë herë kalon në lajm.Duke e shijuar jetën...

Me burrin e vajzën nga Milano, reja e Remzies sjell foton...

Reja dhe djali i Remzies po shijojnë pushimet në Milano.Nga atje po sjellin pamje të shumta përfshirë portretin familjar.Së fundmi psotuan një foto të...

LAJMET MË TË LEXUARA