Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Të kombinuar në veshje, Gëzimja sjell fotot e ëmbla me burrin e fëmijët

Gëzimja dhe Hami kanë publikuar fotosesionin e tyre për festat e fundvitit.

Mes fotove Gëzimja shprehu disa fjalë zemre për familjen e saj.

“Fotot e fundvitit këtë vitë i kemi më të bukura se asnjëherë , me ardhjen e Jonit , jemi kompletuar. Faleminderit Zotit për bekimet dhe shëndetin që na fal”, u shpreh ajo.

Në foto Gëzimja shfaqet tejet e bukur dhe elegante në fustanin e kuq, fustan i cili morri komplimentet me plot komente dhe pëlqime në rrjete sociale.

A po ju pëlqen ky fotosesionin ?/Kosovarja/

Shiko fotot:

Të fundit