Web Analytics

Gëzimja do ta nervozoj burrin, publikon foto me gjoksin në ‘fushë’

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Ajo tashme sjell momente te shumta nga jeta e saj ku shpesh sjell edhe foto me vjehrren.

 

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të ngushtë dhe ka zbuluar paksa gjoksin./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika