Web Analytics

Nuk do besoni si vallëzon dhe e ‘ndez’ atmosferën reja e Remzie Osmanit

Reja e këngëtares Remzie Osmani, Gëzimja, duket pak natyrë e ndrojtur.

Apo, ndoshta thjesht duket kështu dhe është ndryshe, më e çilter dhe më e gjallë se sa që shfaqet.

Gëzimja, është mjaftë e rezervuar në rrjete sociale, ama në Tik Tok e lëshon dorën me ndonjë video aty këtu.

Në këtë video të postuar në këtë rrjet social, ajo shfaq talentin në vallëzim.

Vallëzon shumë bukur, apo jo?/Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika