Web Analytics

Djali dhe reja e Remzijes udhëtojnë për ne Itali, sjellin fotot e ëmbla nga atje

Botuar nga: InfoKosova

Familja e Hamit, djali i këngëtares Remzie Osmani, ka shijuar aventurën e udhëtimit në Itali dhe ka ndarë momente të mahnitshme në rrjetet sociale.

Në këto ditë pushimi, ata kanë vizituar vende të mrekullueshme turistike dhe kanë përjetuar emocione të paharrueshme.

Gëzimja, e shoqja e Hamit dhe reja e dashur e Remzies, ka ndarë me publikun fotografi të ëmbla dhe detaje të udhëtimit të tyre, duke shkëlqyer në këtë aventurë të paharrueshme.

Shiko fotot:

Të FUNDIT