Web Analytics

E tepron Gëzimja, ekspozon gjoksin me fustan super të ngushtë

Gëzimja është reja e këngëtares Remzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Gëzimja, eshte mjaft e ndjekur ne rrjetet sociale ku sjell momente nga jeta e saj private ndersa nuk i kursen as fotot me familjen.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mirëpo në postimin e fundit, Gëzimja paksa e ka tepruar.

E veshur me fustan të ngushtë, ajo ka ekspozuar me shumë se ç’duhet trupin e saj. /ORAinfo/

Nga rubrika