Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Gëzimja niset për në dasmë me burrin e saj, mahniti të gjithë me dukjen

Gëzimja është reja e këngëtares Remzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Gezimja tashme eshte nene e dy femijeve nje vajze dhe nje djale me te cilet shpesh sjell foto te embla.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit shihet ajo me burrin e saj, ku duket se janë nisur për dasmë dhe po duken shumë bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit