Web Analytics

Reja e Remzies shfaqet komplet ndryshe, do të befasoheni me ndryshimin

Gezimja eshte e njohur ne publik si reja e kengetares se njohur Remzie Osmani.

Ajo tashme ka fituar ndjekesit e saj ne rrjete sociale qe e percjellin menyren e saj te jeteses qe e shfaq ne keto rrjete.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një stil të ri dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika