Web Analytics

Gjysmë milion euro gjobë! Pse Mozzik po detyrohet të paguajë shumën e majme?

Botuar nga: InfoKosova

Një bisedë e bërë mes Mozzik dhe një gazetari dje, bëri bujë të madhe në rrjete sociale.

Mozzik për herë të parë, tregoj se është i dënuar nga ATK-ja, gjysmë milioni euro.

I pyetur për arsyen se pse, mes rreshtave ai tregoj që bëhet fjalë për tatime që sipas tij nuk i ka ikur asnjëherë por që nuk po e kupton saktësisht arsyen e dënimit.

Reperi gjithashtu ka thënë se ai ka biseduar me personat adekuat për këtë punë dhe po e paguan dënimin çdo muaj.

Të FUNDIT