Web Analytics

Graciano ironizon keq Romeon: “E çoi mami në finale”, ky ishte reagimi i tij

Botuar nga: InfoKosova

Duket se vendimi i Egla Cenos për të nxjerrë në një nominim Heidin dhe Romeon për finalistin e parë, nuk është pritur mirë nga një pjesë e banorëve.

Përpos Julit, edhe Graciano ka ironizuar Romeon pas prime-t.

Duke qeshur, balerini shprehet se ‘aktorin e çoi mami në finale, e kapi prej brekësh dhe e çoi direkt në triumf’.

“E çoi mami në finale (qesh).

Tha, o ma, unë po luj mendsh, o ma unë nuk jam mirë.

O ma, du finale.

Tha mami, çke ti, të çon mami te finalja, dhe e çoi mami drejt e në triumf. E çoi mami në finale”, dëgjohet ti drejtohet Graciano-Romeos.

Ndersa Romeo vetem vazhdonte e hante duke e injoruar totalisht.

Shiko videon:

Të FUNDIT