Web Analytics

Gresa Behluli ka një pyetje të ‘vështirë’ për ju

Gresa Behluli kohët e fundit është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka një pyetje për ndjekësit e saj në Instagram.

E veshur me një fustan të kuq dhe të zi pyet ndjekësit se cili i rri më mirë.

Po ju si do ti përgjigjeni këngëtares, cila iu pëlqen?

Shiko foton:

Nga rubrika