Web Analytics

Gresa e Shkurtes shfaqet midis rruge me veshje provokuese

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo eshte aktive duke sjellur projekte muzikore por gjithashtu qendron aktive edhe ne rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka qenë për vizitë në Stamboll të Turqisë, nga atje, Gresa ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur ngushtë dhe sportive, Gresa nuk heziton t’i ekspozojë linjat e saj trupore në top formë. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika