Web Analytics

Gresa tregon arsyen interesante pse nuk hyri në Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Vajza e këngëtares Shkurte Fejza tashmë është e njohur edhe ajo në industrinë e muzikës pasi ka krijuar projekte të shumta muzikore Gresa Behluli.

Në rubrikën e pyetjeve në ‘Instagram’ ku ndjekësit janë shprehur se ‘Për çfarë arsye nuk ishe hy në ‘Big Brother vip Kosova’.

Ajo është përgjigjur “Se nuk jam Vip”.

Mesa duket këngëtarja nuk e ndjenë vetën person vip dhe nuk do të hynte ne ketë realit show, por nuk e dimë s’pari a është bërë ftesa Gresës./Kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT