Web Analytics

Grimerja e bën mrekullinë me Vjollca Haxhiun, e transformon në pamje!

Botuar nga: InfoKosova

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore.

Jemi mësuar që gjithmonë ta shohim të grimosur dhe me stil të veçantë.

Se fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me stil të ri të flokëve.

Me flokë të gjata e të bëra bistek, Vjollca po shkëlqen në pamje.

Ndërsa me grimin që ka përdorur, grimerja e paska transofmuar në pamje Vjollcën. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT