Web Analytics

Gruaja e Alaudin Hamitit publikon foton më të ëmbël krah tij

Botuar nga: InfoKosova

Alaudin Hamiti është një nga moderatorët më të komentuar.

Ai mori më shumë vëmendje me prezantimin e spektaklit Big Brother Vip Kosova.

Së fundmi gruaja e tij Yllka publikoi një foto të ëmbël krah tij.

Të dy marrin vëmendje me thjeshtësinë dhe duket mjaft bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT