Web Analytics

Gruaja e Besit tregon për herë të parë sa paguhet në rolin e Sebahates ku shanë e ofendon

Botuar nga: InfoKosova

Valira Zeneli është bashkëshortja e ish banorit të BBVK, Besart Zeneli.

Edhe ajo si Besi është aktore dhe është e njohur për shumë role të ndryshme, por më shumë për rolin e Sebahates që njihet për të sharat e saj.

Së fundmi një një intervsitë Valira ka treguar se sa paguhet për këtë rol.

Ajo ka treguar edhe shumë gjëra të tjera nga jetë profesionale./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT