Web Analytics

Habit Bledi Mane, tregon hapur se cila është banorja e tij e preferuar në Big Brother Vip Kosova

Teksa i dha kurajo banores së re Kaderit, që mos tiu besojë banorëve të tjerë, Bledi Mane tregoi edhe banoren e tij të preferuar.

Ai i tha se Kaderi e ka vetëm Albyn e cila është me mendje të bukur dhe ai tani për tani e do shumë.

“Ti tani ke vetëm atë vajzën me mendje të bukur, atë që une e dua më së shumti”, tha Bledi për për Albyn.

Ndryshe, Bledi Mane ka pasur disa here mospajtime me banoret e ketij edicioni qe nuk i pelqenin komentet e tij.

Nga rubrika