Web Analytics

Habit Xhuli, bën pompa në mes të emisionit (Video)

Xhuli Nura, modelja nga Drenica, ka kapur vëmendjen e madhe gjatë Kampionatit Evropian, duke treguar pasion të pakrahasueshëm për tifo në favor të kombëtares shqiptare.

Ajo ka ndjekur me zell të gjitha ndeshjet në Gjermani dhe ka qenë e ftuar në “Euro Show”, ku ka komentuar dhe diskutuar për performancën e skuadrës.

Në një moment të papritur gjatë emisionit, Xhuli ka bërë edhe një pompa, duke befasuar të pranishmit dhe duke krijuar një atmosferë të mrekullueshme.

Për paraqitjet e saj të ndritshme në rrjetet sociale, ish-banorja e Big Brother VIP Kosova ka qenë objekt i komenteve pozitive dhe admirimit për angazhimin e saj për Shqipërinë në stadiume.

Shiko videon:

Nga rubrika