Web Analytics

“Hyre si tigër dhe dole si lepurush”, Olta shpërthen ndaj ish banorit: Ik ore nga studio

Botuar nga: InfoKosova

Bledi dhe Olta janë përfshirë në një debat të ashpër në Post Big Brother VIP.

Olta: Ua kjo është bërë qesharake, mbaje Luiz.

Bledi: Nuk dua të bëhem pjesë e gjyqit popullor që i bëni ju çiftit, çifti i ri i sapomartuar ka nevojë të ketë kohën e vet, nuk më pëlqejnë këto lloj agresionesh ndaj të dyve, se e duan njëri-tjetrin, se nuk e duan, nuk u futem dot në lëkurë.

Ajo që më shqetëson është agresiviteti i lojtarëve, ndërkohë që brenda shtëpisë ishin ushtarë të Luizit.

Olta: Unë nuk kam qenë kurrë ushtari i askujt.

Olta: S‘ishe ushtar i Luizit ti?

Olta: Ti pra që hyre si tigër, dhe dole si lepurush kur unë të vura në zarf të kuq, kur dola nga jashtë pashë histerinë që bëhej për Luizin, herën e dytë u bëre ushtari i Luizit.

Ti ke shpifur, je një shpifës, ti që bën sikur prishe bërthamën, ik ore nga studio.

Bledi: Për të ofenduar, për të shpifur dhe për të qenë agresiv, kujdes me fjalorin.

Olta: Hajde tani ushtarër e Luizit thotë, gjithë ai burrë.

Bledi: Të lutem zonjë e nderuar, ti ishe ajo ushtarja e bindur brenda shtëpisë që rrije pronto dhe komunikonit edhe me sy kë do nominonit.

Pas 133 ditësh ti na qenke bërë agresive.

Të FUNDIT