Web Analytics

I bëri komente ofenduese në rrjete sociale, Afrona i kthehet ashpër ndjekësit

Botuar nga: InfoKosova

Afrona Dika është modelja e njohur që pëlqehet nga publiku.

Ajo është e njohur në publik edhe si ish gruaja e këngëtarit Blero pasi ishin të martuar për disa vite.

Afrona së fundmi po e provon veten edhe me një emision si moderatore ku po fton fytyra të njohura në show biz.

Por, pikëirsht në njërën nga këto video në TikTok ajo mori një koment duke e ofenduar.

‘Cka u pumpat kjo Afronë?’ i ka komentuar një nga ndjekësit në këtë rrjet.

Edhe Afrona i ka kthyer përgjigjen duke i shkruar ‘Pumpat? Tjera gajle nuk ki’.

Ndryshe, në rrjete sociale janë bërë tashmë të përhapura komentet ofenduese dhe jo vetëm tek fytyrat publike./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT