Web Analytics

Etiketim: Afrona Dika

Pas Bleros, edhe Afrona bën reagimin e parë pas lajmin se...

Ky është postimi i vetëm i Afronës pas lajmit për ndarjen nga Blero.Mediat rozë dje kanë qenë të mbushura me shkrime për ndarjen e...

Blero dhe Afrona fshijnë fotot me njëri-tjetrin, pas tre vitesh martesë...

Blero dhe Afrona dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar tri vite më parë.Ata organizuan ceremoninë e martesës në Gjirin e Lalzit në Durrës.Edhe pse...

Afrona shfaqet duke pirë, përfundon në këtë gjendje pranë vaskës

Afrona Dika, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremi, ajo jetën e saj po e vazhdon në Zvicër, me ç” rast ka hapur...

Afrona grimohet rëndë, nuk po duket aspak mirë

Afrona Dika, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremi.Ajo jetën e sa po e vazhdon në Zvicër, me ç” rast ka hapur edhe...

Afrona paralajmëron diçka me këtë postim, a po bëhet nënë ajo?

Afrona Dika, është një blogere shumë e dashur.Ani pse ka kohë të gjatë që profesionin e saj e ushtron në Zvicër, ajo shpesh udhëton...

Këto janë disa nga çiftet e njohura kosovare që kanë 10...

Jeta private e "VIP-ave" është çdo herë në qendër të vëmendjes, e disa nga çiftet e njohura të estradës kosovare komentohen shpesh për shkak...

Detaji interesant që Afrona na e zbuloi në foton e re

Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero, sapo ka bërë një njoftim në Instagram.Duke publikuar dy imazhe ajo zbuloi që ka bërë një ndryshim drastik...

Afrona hap biznes personal, me pamjen e saj po bën “dritë”

Afrona Dika është një blogere kosovare shumë e njohur, por, ajo namin më të madh e bëri, që kur u martua me këngëtarin e...

Me dimi e jelek, Afrona Dika po duket nusja me e...

Afrona Dika, është bërë tashmë emër i njohur për publikun e gjerë, emri i saj u përfol shumë që kur ajo vendosi që jetën...

Në këmishë me lule, Afron bën dritë

Afrona Dika komentohet shpesh për bukurinë natyrale që ka.Pa asnjë ndërhyrje ajo bën dritë në secilën paraqitje.Së fundmi u shfaq e veshur me një...

LAJMET MË TË LEXUARA