Web Analytics
E shtunë, 15 Qershor, 2024
24.7 C
Pristina

Tag: Afrona Dika

Ronela e vë në siklet Afrona Dikën, ja çfarë i thotë për Bleron!

Podcasti i Afrona Dikës dhe Bleros duket se ka ngjallur edhe kureshtjen e personazheve të njohur. Ronela Hajati ishte e...

Pas aludimeve të shumta në lidhje me Bleron, Afrona bën postimin e papritur

Afrona Dika ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të lidhjeve të saj të mundshme,...

Afrona merrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e fundit

Afrona Dika, e njohur për prezantimin e saj të mrekullueshëm në botën e modës, ka vënë sërish veten në...

Ish bashkëshortja e Bleros, Afrona bëhet nuse?

Afrona Dika ditët e fundit është komentuar shumë për jetën e saj private. Ajo e veshur me një fustan solem,...

Të dyja dikur ishin të martuara me Bleron, Teuta befason me komentin në foton e Afrona Dikës

Teuta Krasniqi dhe Afrona Dika ishin të dyja të martuara me këngëtarin Blero. Teuta para shumë viteve u martua me...

E tepron Afrona, shfaqet në publik pa jelek

Afrona Dika është një figurë e njohur për publikun, e cila është bërë e famshme për jetën e saj...

Nuk do ta njoh as Blero, Afrona bën ndryshimin drastik në pamje

Afrona Dika eshte nje nga blogeret me te komentuara ne rrjet. Se fundmi u komentua per intervisten ne Podcastin e...

Pas intervistes me ish bashkëshortin Bleron, Afrona bën veprimin e papritur

Një nga intervistat më të diskutuara se fundmi është ajo e Bleros dhe Afronës, ish-bashkëshortëve të njohur në skenën...

Blero ja qet sytë xixa Afrones, ndjekësit bëjnë zbulimin e papritur

Blero dhe Afrona kanë rikthyer vëmendjen e publikut pas një interviste të përbashkët, duke shtuar kuriozitetin e ndjekësve të...

Blero dhe Afrona tregojnë mes lotësh se përse nuk funksionoi martesa e tyre: “Një çift nuk martohet për me u nda”

Pas dy vitesh që u ndane, Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë përsëri në qendër të vëmendjes, kësaj here...

Pas intervistës, Afrona e bën një hap tjetër drejt Bleros?

Afrona dhe Blero janë rikthyer përsëri në vëmendjen e mediave pas një interviste të përbashkët në Zvicër. Pas kësaj interviste,...

Tara po mbështet ritakimin e Bleros me Afronën, habit me veprimin

Një ritakim pas dy vitesh po ndodh mes Bleros dhe Afronës. Kjo e fundit e ftoi në emisionin e saj...