Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Pas intervistes me ish bashkëshortin Bleron, Afrona bën veprimin e papritur

Një nga intervistat më të diskutuara se fundmi është ajo e Bleros dhe Afronës, ish-bashkëshortëve të njohur në skenën muzikore dhe mediave.

Duket se modelja ka udhëtuar drejt Kosovës për të kryer këtë intervistë, por surprizat nuk kanë mbaruar këtu.

Ndërsa shumë spekuluan se Afrona mund të jetë rikthyer në bashkëjetesën me Bleron, realiteti është krejtësisht tjetër.

Ajo është larguar sërish nga Kosova dhe ka udhëtuar drejt Zvicrës, siç e ka shpallur në një postim në rrjetet sociale, duke sjellë një shtysë të re për spekulime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Ky veprim i papritur i Afronës sjell një sërë pyetjesh dhe spekulimesh mbi natyrën e marrëdhënies së tyre pas intervistës, duke mbajtur interesin e publikut të gjallë për zhvillimet e ardhshme.

Shiko foton:

Screenshot

Të fundit