Web Analytics

I dashuri biznismen i Dioles ka dy fjalë për komentet negative për lidhjen e tyre

Botuar nga: InfoKosova

Erolld Belegu dhe Diola Dosti janë cifti më i ri në botën e show bizit.

Biznesmeni kosovar dhe nutricionista nga Shqipëria e bënë lidhjen publike dhe sigurisht morën edhe komente pozitive por edhe nga ato negative.

Erolldi ishte në një intervistë së fundmi ku tregoi se si është njohur me Diolen.

Ai u shpreh shumë falënderuar për komentet pozitive ndërsa për ato negative ai vetëm uron që edhe ata të përjetojnë një ditë dashurinë./InfoKosova/

Të FUNDIT