Web Analytics

I dedikoi fitoren, Dijonis Biba publikon foton prekëse nga varri i nënës

Megjithëse u largua në mes të programit dhe u rikthye disa ditë më vonë, TikTok-eri i njohur Dijonis Biba arriti të shpallet fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”.

Në intervistat pas fitores, ai ia kushtoi fitoren nënës së tij të ndjerë, e cila u nda nga jeta dy vite më parë.

Së fundmi, Dijonisi ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto prekëse.

Teksa ka vizituar banesën e fundit të së ndjerës, ai shfaqet përbri varrit të saj.

Shiko foton:

Nga rubrika