Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

I martuar me Kiarën, por Luizi nuk e heq ish-in nga goja

Luiz Ejlli po vazhdon të jetë një ndër personazhet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Ai mori vëmendje të madhe mediatike që nga dhjetori i vitit të kaluar, shkruan nzoom.

Këngëtari i njohur ishte banor dhe njëherësh fitues i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Tashmë i martuar me Kiara Tito, por kjo gjë nuk e ka penguar atë që të flas për ish-partneren e tij.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju njeh me disa detaje ekskluzive nga e kaluara e Luizit.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu