Web Analytics

Ilnisa feston ditëlindjen, vëllau i saj publikon foton më të ëmbël me të

Botuar nga: InfoKosova

Ilnisa Agolli, është një ndër konkurrentet më të komentuara të shtëpisë së ‘BBV3’, jo vetëm brenda por dhe jashtë saj.

Ditën e sotme, Ilnisa feston ditëlindjen dhe një urim shumë i veçantë për të ka ardhur dhe nga vëllai i saj, Kevin Agolli.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, shoqëruar me një fotografi të tyren në moshë fare të vogël ai shkruan:

”Marsi i parë ndryshe por gjithmonë krah teje! Gëzuar ditëlindjen binjaku im!” ka shkruajtur ai.

Shiko foton:

Të FUNDIT