Web Analytics

Tag: Ilnisa Agolli

Ilnisa postoi foto, por vëmendjen e mori komenti i Meritonit

Ish-banorja Ilnisa Agolli ka publikuar një fotografi romantike, ku shihet së bashku me partnerin e saj, Meriton Mjekiqin, ku...

Ilnisa publikon foto intime me Meritonin, gjithë vëmendjen e merrë komenti i vëllaut të saj

Ilisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë cifti që u krijua brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania 3. Tashmë që...

Ilnisa dhe Meritoni shfaqen në Kosovë duke u puthur e përqafuar

lnisa dhe Meritoni janë një nga çiftet më të dashura të publiku. Ilnisa ndau një fotografi ku shihet duke duke...

Ilnisa nuk përmbahet as jashtë BBVA, sjell foto intime me Meritonin

Pas largimit nga shtëpia e "Big Brother Albania 3", Ilnisa dhe Meriton po jetojnë një romancë të hapur dhe...

E papritur, Meritoni e sjell Ilnisen në Kosovë?

Çifti i njohur i “Big Brother”, po e shijojnë lidhjen e tyre jashtë shtëpisë. Edhe pse, komentet po janë të...

Vetëm kjo familjare e Meritonit po e pranon Ilnisën për nuse

Lidhja që u krijua mes Meritonit dhe Ilnisës, u diskutua shumë në rrjete sociale. Asnjëherë familja e Meritonit nuk e...

E tepron Ilnisa, publikon foto me gjoksin në ‘fushë’ deri në këtë pikë

Ilnisa Agolli, gazetare dhe reportere e njohur, u bë pjesë e show real "Big Brother VIP Albania". Hyrja e...

Babai tha se lidhja e tyre ishte për lojë, por ja çfarë ndodhi mes Ilnisës dhe nënës së Meritonit

Në një intervistë në "Cherry on Top", babai i Meriton Mjekiqit u pyet për emocionet e djalit pas largimit...

Ilnisa nuk përmbahet, publikon foto në momente intime në shtrat me Meritonin

Meriton Mjekiqi, i eliminuar si i pesti finalist në Big Brother VIP Albania 3, ka shfaqur lumturi dhe krenari...

Ilnisa mblidhet me shokë dhe i thur këngë Meritonit (Video)

Ilnisa Agolli që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’ po vazhdon të bënë tifo të zjarrtë për Meritonin. Ajo...

Si rrallë herë, Ilnisa publikon foton më të ëmbël në krahët e vajzës së saj

Pasi daljes nga "Big Brother VIP Albania", Ilnisa Agolli po gëzon kohën pranë familjes së saj dhe po tregon...

E tepron Ilnisa, publikon foto me gjoksin në ‘fushë’

Ilnisa po bën valë në mediat sociale me fotot e saj të reja, të cilat nuk po shkojnë pa...