Web Analytics

Ilnisa postoi foto, por vëmendjen e mori komenti i Meritonit

Ish-banorja Ilnisa Agolli ka publikuar një fotografi romantike, ku shihet së bashku me partnerin e saj, Meriton Mjekiqin, ku ky i fundit është duke e puthur në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan gazetarja përkrah fotografisë.

Megjithëse të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i Meritonit, i cili i ka shprehur dashurinë të dashurës së tij.

“Të dua”, shkruan ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri krahas fotos.

Shiko foton:

Nga rubrika