Web Analytics

Ilnisa habit me postimin, ja ku i’a vendos këmbët Meritonit

Ilnisa dhe Meritoni po e shijojnë kohën me njëri-tjetrin.

Pas shumë mendimesh, ata vendosën të largohen dhe të shkojnë drejt Turqisë për pushime.

Në postimin e sotëm, Ilnisa shprehet se po nis pushimet me personin e zemrës së saj.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj se ky është udhëtimi i parë që ata po bëjnë së bashku.

Kështu, çifti ka zgjedhur të kalonin kohën së bashku në një destinacion të bukur dhe të shijueshëm si Turqia.

Shiko foton:

Nga rubrika