Web Analytics

Ilnisa dhe Meritoni kanë nisur bashkëjetesen, por a e dini se në shtëpinë e kujt?

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, cifti qe u krijua ne shtepine e BBVA po shfaqen gjithmone te lumtur krahas njeri tjetrit.

Madje, ata edhe po bashkejetojne ku kete e beri te ditur Ilnisa ne nje interviste te fundit.

Ish-konkurrentja e BBVA  tregon se janë duke jetuar bashkë, një pjesë më të madhe në Tiranë, te shpija e saj.

Ndërsa kur pyetet për dasmën ose fëmijët, Ilinsa përgjigjet duke thënë se po mendojnë të bëjnë gjëra të bukura.

Nga rubrika