Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Imer Mushkolaj ironizon Anita Haradinaj, e bën për “pesë pare”

Imer Mushkolaj, së fundmi po komenton lojën që po zhvillohet në “BBVK”.

Opinjonisti dhe gazetari këtë herë ka një status drejtuar Anitës.

“Me këtë lojën tate, veç je ka e kallxon fytyrën tate ”, është statusi i Imerit.

Ky status nga ndjekësit e tij u prit me të qeshura pafund.

Ky është një ironizim për gjuhën e përdorur nga Anita./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika