Web Analytics

Tag: Anita Haradinaj

Vajza e Ramushit dhe Anites mbush 18 vjeç, qenka kaq bukuroshe

Sot, Hana, e bija e dy personaliteteve të njohura të jetës publike, ish Kryeministrit Ramush Haradinaj dhe prezantueses e...

“A bën Ramushi punë shtëpie?” Anita Haradinaj një anë tjetër të bashkëshortit

Ramush Haradinaj është një figurë e dashur për shumë shqiptarë në Kosovë dhe Shqipëri. Daljet e tij mediatike janë...

Vitet kanë lënë shenja në fytyrën e saj, ja si duket Anita Haradinaj pa pikë grimi

Figurat publike zakonisht kanë një imazh të kujdesur dhe të përpunuar në paraqitjet e tyre publike. Megjithatë, disa prej...

E gjykuan për kryqin që e mban, Anita ka bërë ‘nijet’ të agjëroj Natën e Madhe, por habit me arsyen

Moderatorja e njohur nga Kosova, Anita Muçaj, i është përgjigjur siç thotë ajo kritikave drejt saj për kryqin. Ajo madje...

Ka linja mahnitëse trupore, ky është sekreti i Anita Haradinaj

Anita Haradinaj është një nga personazhet më pikant të televizionit në Kosovë dhe jo vetëm. Njihet si prezantuese lajmesh, ndërkaq...

Më në fund Anita Haradinaj flet hapur dhe tregon se çfarë ndërhyrje ka bërë

Anita Haradinaj komentohet shpesh herë për mënyrën se si shprehet haptas pa asnjë problem. Ajo së nfundmi ishte e ftuar...

Anita habit moderatorin: Më vjen keq që s’ja kam bo qejfin gjyshes me u martu me ty

Moderatorja e njohur për publikun, Anita Haradinaj ka befasuar si e ftuar në “Libero” me Resul Sinanin. Ajo përderisa po...

Anita e vë në siklet Santianen me pyetjen që i bën, ky është reagimi i saj

Opinionistja Anita Haradinaj ia ka bërë një pyetje goxha interesante Santianës. “Po të mos ishte Besi me Lumbardhin apo me...

Anita merrë vëmendjen e të gjithëve me kompletet që ka veshur

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo edhe këtë vit eshte opinioniste e...

“Po ju bërtet banorëve”, Anita tregon kritikat që ia shpreh Ramushi për punën në Big Brother Vip Kosova

Anita Haradinaj, opinionistja e Big Brother VIP Kosova, në një intervistë ka treguar komentet e bashkëshortit të saj, Ramush...

Kjo është arsyeja pse Anita Haradinaj mungoi mbrëmë në Prime si opinioniste

Mbreme Prime ka filluar pa opinionisten, Anita Haradinaj. Moderatorja e këtij formati, Jonida Vokshi ka thënë se Anita nuk do...

Anita i bën kërkesën e papritur Ganiut dhe Lindes

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonistë Ganiun dhe...