Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Anita merrë vëmendjen e të gjithëve me kompletet që ka veshur

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit eshte opinioniste e Big Brother VIP Kosova.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme ndersa shpesh merre  vemendje me veshjen ne Prime

Në fotografinë e fundit ajo po duket më bukur se asnjëherë më parë me kompletet roze per te cilat u kompimentua shume./ORAinfo/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NJOMZA Beauty Center (@salloninjomza)

Të fundit