Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Më në fund Anita Haradinaj flet hapur dhe tregon se çfarë ndërhyrje ka bërë

Anita Haradinaj komentohet shpesh herë për mënyrën se si shprehet haptas pa asnjë problem.

Ajo së nfundmi ishte e ftuar në një emision te i cili është pyetuar per ndërhyrjet estetike që mund të ketë bërë.

“Kam tretmane qe beje rregullisht, po edhe ballin e kam bo botox, mos me u dok shume nervoz, asgje tjeter ska be” , u shpreh ajo mes fjalëve.

Duket se opinjonistja e njohur nuk e ka problem të flet pa doreza dhe të tregoj ndërhyrjet e bëra./Kosovarja/

Shiko videon:

Të fundit