Web Analytics

Ka linja mahnitëse trupore, ky është sekreti i Anita Haradinaj

Botuar nga: InfoKosova

Anita Haradinaj është një nga personazhet më pikant të televizionit në Kosovë dhe jo vetëm.

Njihet si prezantuese lajmesh, ndërkaq dy vitet e fundit vëmendje mori si opinioniste e “Big Brother VIP Kosova”.

Anita, këtë periudhë po rri larg ekranit dhe nuk dihet nëse do të rikthehet së shpejti me diçka të re.

Haradinaj po e bënë më të mirën për vete dhe shëndetin e saj, duke ushtruar fitnes.

Siç mësojmë, Anita po ushtron me trajneren e njohur të fitnesit, Geta Beqa./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT