Web Analytics

Incident në dasmën e Meritonit me Ilnisën, u ndodh ajo që nuk e prisnin!

Botuar nga: InfoKosova

Meritoni dhe Ilnisa u martuan sonte me një dasmë në kuadër të lojës.

Dyshja shkëmbyen edhe një puthje në buzë teksa banorët festuan me një super atmosferë të krijuar nga e ftuara speciale Valbona Mema.

Mirëpo në nisje të dasmës, teksa çifti ishte duke iu afruar altarit, ndodhi një incident.

Fustani i Ilnisës ngeci tek dera dhe ajo nuk po afrohej dot drejt altarit.

Meritoni së bashku me Romeon e ndihmuan duke e hequr fare bishtin e fustanit.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT