Web Analytics

Ish banorja e BBVA shkon në katun dhe e bën të paprituren me kafshët atje

Botuar nga: InfoKosova

Nita Latifi është këngatarja e njohur nga Kosova e cila ishte pjesë e Big Brother Vip Albania 2.

Nita është goxha aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një videp mjaft interesante në instagram.

Ajo shihet duke e mbajtur në duar një qengj, derisa videoja u pëlqye nga ndjekësit./Infokosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT