Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Ish e dashura e Getinjos e nis diten keq, i ndodh incidenti i papritur!

Modelja e njohur Vivien Thano është e njohur për aktivitetin e saj të vazhdueshëm në mediat sociale, ku ndan momente nga jeta e saj dhe përjetimet e ditës.

Në një postim të fundit, Vivien ka ndarë një foto që tregon se ditën e saj nuk ka filluar aspak mirë.

Duke e shoqëruar me shprehjen “Si nisi dita juaj”, ajo ka përdorur një emoji që simbolizon lotët, tregimi i qartë i një momenti të trishtueshëm për të.

Asaj i ra veza nga dora ne dysheme duke e bere dyshemen pis qysh me mengjes.

Ndryshe, Vivien eshte komentuar se fundmi per ndarjen me reperin e njohur Getinjo.

Shiko foton:

Të fundit