Web Analytics

Ja kush është vajza që shoqëron Butrintin me pushime…

Butrint Imeri po pushon në Meksikë dhe duket se këto pushime po i shijon shumë.

Në një prej fotove që ka postuar në rrjetet sociale ai shfaqet i përqafuar me një vajzë simpatike brune.

Iconstyle” ka zbuluar identitetin e partneres së tij, është nga Venezuela quhet Emily Acevedo dhe është vetëm 22 vjeç.

Këngëtari nga Kosova është përfolur shpesh për romancat e tij në showbiz-in shqiptar, mirëpo asnjëherë, nuk ka dashur të flasë publikisht për asnjë nga raportet që ka krijuar sa i takon jetës së tij dashurore.

Nga rubrika