Web Analytics

Ja pse u përlot Albina Kelmendi në intervist

Botuar nga: InfoKosova

Në “Abc e Pasdites” me Ermal Peçin ishin të ftuara Albana dhe Albina Kelmendi. Ato treguan marrëdhënien që kanë me njëra-tjetrën si nënë e bijë.

Por dhe si dy këngëtare kur janë në skenë apo projekte muzikore.

Në fakt të gjithë pjesëtarët e familjes Kelmendi merren drejtpërdrejtë me muzikë, aq sa kanë krijuar edhe bandën “The Family Band”.

Kjo bandë do të jetë konkurruese në Festivalin e RTSH. Por a e synojnë ata rrugën drejt Eurovizionit?

Ata thanë për Abc e Pasdites se festivalin gjithmonë e kanë ndjekur me shumë kërshëri dhe këtë vit që janë konkurrentë kanë ardhur të bëjnë më të mirën.

Madje edhe të dalin fitues.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT