Web Analytics
BallinaSHOWBIZJa sa shumë është rritur vajza e Getoar Selimit dhe Marines

Ja sa shumë është rritur vajza e Getoar Selimit dhe Marines

Reperi i famshëm nga Kosova, Getoar Selimi dhe prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, janë prindër të lumtur të një vajze.

Çifti po i gëzohen rritës së të bijes, Marget, që është dashuria e madhe e tyre.

Dyshja e kanë ruajtur me fanatizëm imazhin e të bijes, por sot në festën e Pashkëve, Marina ka pozuar e lumtur me të.

Gjithsesi, as këtë herë ajo nuk ka dashur të zbuloj fytyrën e të vogles, e cila shihet e veshur me mjaftë delikatesë dhe shije./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit