Web Analytics

Jonida publikon videon më të ëmbël me vajzën e saj, do shkriheni së qeshuri

Botuar nga: InfoKosova

Jonida Vokshi ka postuar një video me vajzën e saj në shtrat, duke qeshur.

Duket se Jonida po shkrihet nga e qeshura që ka vajza e saj.

Emi, ka marrë pafund pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit dhe të afërmit e tyre.

Kaq të ëmbla duken nënë e bijë./Kosovarja/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT