Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Jori befason me foton, ja si do të duket kur të plaket

Jori Delli, një modele dhe personalitet i njohur në median sociale, ka publikuar një foto tërheqëse në instastory që ka bërë shumë bujë në rrjetet sociale.

Fotoja e ndryshme nga zakonet e saj, tregon Jorin duke përdorur një filtër të veçantë që e bën të duket si e plakur, duke sjellë kështu një pamje të mundshme të saj pas shumë vitesh.

Reagimi i ndjekësve është qesharak, duke komentuar në mënyrë pozitive për eksperimentin e Jorit dhe për humorin e saj të vazhdueshëm.

Kjo nuk është hera e parë që Jori Delli na bën të qeshim me postimet e saj të epike në rrjetet sociale, duke treguar një ndjesi të qartë për humorin dhe aftësinë për të luajtur me imazhin e saj në internet.

Kjo foto epike ka shtuar vetëm më shumë kureshtjen për të parë se si do të duket Jori në të ardhmen, dhe kujton të gjithë se humorin e saj të çmuar nuk ka kufij!

Shiko foton:

Screenshot

Të fundit