Web Analytics

Jori Delli do marrë vëmendjen me pozat e reja

Botuar nga: InfoKosova

Jori Delli u bë e dashur për publikun e gjerë me pjesëmarrjen e saj në edicionin e dytë të ‘Big Brother VIP Albania’.

Modelja mahniti me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj duke bërë publikun për vete, ndërsa edhe pas përfundimit të spektaklit televiziv, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Më shumë se gjysmë milion fansa e ndjekin bukuroshen në Instagram, ku i presin me kërshëri postimet e reja të saj.

Gjatë fundjavës, Jori ka publikuar disa poza, në të cilat shfaqet me bikini të zeza duke bërë dush.

Fotografitë e shpërndara në profilin e saj në Instagram kanë marrë mbi 50 mijë pëlqime disa orë pas publikimit.

Shiko Fotot:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,992NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT